http://www.stardoll.com/en/starplaza.php?startItemIds=13076,13077
(az infóért köszönet:http://hungarianstardoll.blogspot.com/)
Bejegyezte: Ninucska&Stardoll dátum: 3:55 0 megjegyzés
Mivel nincs napi 1 sd ezért mindenki örjöng... De mivel valaki kitalálta hogy rakjunk könny cseppet meg öltözzünk feketébe... Hülyeség nem kéne a fekete a halál!!!:/
Bejegyezte: Ninucska&Stardoll dátum: 5:08 0 megjegyzés
Új halloween-i ruhák a plazaban. Kicsit Fallen Angelesnek tűnik de Voile-s. Meg egy masni a mi régen 0 volt azt most 3-ért lehet megvenni, kicsit hülyeség hogy azt nem lehet 0-ért.
Bejegyezte: Ninucska&Stardoll dátum: 2:40 0 megjegyzés
Ingyen a starplazaban van egy szerintem táska de én nemtom hogy mi az a new-nél ott van...!
Bejegyezte: Ninucska&Stardoll dátum: 5:18 0 megjegyzés
Ezt a ruhát úgy tudod megszerezni, ha megtaláltad az összes darabját.Mindenhol van egy darabja, amire ha rákattintazs hozzáteszi a ruhához.
Menj ide: http://slygeek.com/ .
Írd be ezt: www.stardoll.com
Jelentkezz be.
Ezeken a helyeken találod meg a ruhák darabjait:
a saját: album, vendégkönyv, starbazaar
aztán menj ide: help, dolls&games, medoll editor
A sorrend teljesen mindegy.
(az infóért köszönet:http://sziszucska.blogspot.com/)
Bejegyezte: Ninucska&Stardoll dátum: 5:05 0 megjegyzés